Cel

Tinydots to doświadczony zespół specjalistów tworzących wyjątkowe, wysokiej jakości dekoracje wnętrz, takie jak plakaty, tapety, fototapety, obrazy drukowane na płótnie itp. Każdy produkt jest wykonywany ręcznie zgodnie z życzeniem klienta. Jesteśmy również platformą dla utalentowanych artystów z całego świata, którzy mogą zaprezentować swój talent i twórczość. Naszym celem jest, aby każdy z Was mógł w prosty, szybki i bezpieczny sposób odmienić Twoje wnętrza. Każde zamówienie jest robione na zamówienie, z najwyższą dbałością o szczegóły. Tinydots to grupa profesjonalistów i pasjonatów, którzy są skupieni na potrzebach klientów. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Odpowiedzialność

Tworząc każdą dekorację, staramy się maksymalnie ograniczać lub całkowicie rezygnować z używania tworzyw sztucznych. Wierzymy, że tego typu drobne zmiany przyczyniają się do poprawy jakości życia ludzi i zwierząt. W procesie produkcji używamy druku na bazie wody, który jest także w pełni bezpieczny dla środowiska, a używane przez nas materiały nadają się również do recyclingu. Cały czas zmieniamy się dla dobra nas wszystkich.

Zaufanie

W branży produkcji dekoracji wnętrz jesteśmy aktywni od 2012 roku, przez ten czas stworzyliśmy tysiące dekoracji zdobiących wnętrza w wielu krajach na świecie. Nasza pasja do tworzenia i dostarczania najlepszych jakościowo produktów nie zmalała od tego czasu, dlatego dalej czerpiemy wielką przyjemność, gdy nasi klienci przesyłają nam swoje opinie oraz aranżacje z użyciem dekoracji Tinydots. Uważamy, że nic tak nie motywuje jak ich zadowolenie i dobre słowo. Każdą fototapetę, plakat czy obraz na płótnie oraz wiele innych produktów przygotowujemy zawsze ręcznie z najwyższą starannością, a przede wszystkim z myślą, że ktoś na świecie wybrał właśnie nas do realizacji swojego wnętrzarskiego marzenia, a tylko doskonałe jakościowo produkty mogą takie marzenia urzeczywistnić. Jesteśmy dla naszych klientów zawsze do dyspozycji, chętnie pomagamy i doradzamy w wyborze idealnego rozwiązania do każdego rodzaju wnętrza.

Zespół Tinydots